Bijzettafel Naya (Brushed Gold) Richmond Interiors
€222,00
Bijzettafel Naya (Brushed Gold)
€222,00
Bijzettafel Naya (Brushed Gold)
Bijzettafel Blax 585Ø (Black) Richmond Interiors
Sofa tafel Blackbone brass (Black rustic) Richmond Interiors
Sofa tafel Blackbone Brass is dé elegante upgrade voor jouw bankstel. Deze sofa tafel is gemaakt van eikenhout en heeft een metalen onderstel met een geborstelde messing-look afwerking.
Sofa tafel Lexington (White) Richmond Interiors
Sofa tafel Lexington is een prachtige toevoeging aan jouw zithoek. De combinatie van Carrara marmer en zwartgespoten ijzer, zorgt voor een luxe uitstraling.
Bijzettafel Lewis set van 2 (Gold) Richmond Interiors
Bijzettafel Lewis set van 2 met ijzeren frame en goudkleurig blad van aluminium. Een stoere, maar toch ook chique bijzettafel set is perfect voor je drankjes of accessoires.
Bijzettafel Calloway champagne gold (Champagne gold) Richmond Interiors
Bijzettafel Calloway champagne gold is gemaakt van aluminium met ijzeren frame.
Deze bijzettafel is perfect voor accessoires of een plant met een chique touch!
Bijzettafel Lexington set van 2 (White) Richmond Interiors
Bijzettafel Lexington set van 2 is een unieke set van echt Carrara marmer. Het marmer is gecombineerd met zwartgespoten ijzeren onderstellen voor een stoere uitstraling.
Sofa tafel Calloway champagne gold (Champagne gold) Richmond Interiors
Sofa tafel Calloway champagne gold is gemaakt van aluminium met ijzeren frame.
Deze laptoptafel is praktisch met een chique touch!
Bijzettafel Blackbone brass 50x50 (Black rustic) Richmond Interiors
Bijzettafel Blackbone Brass 50×50 geeft je woonkamer een elegante touch. Deze bijzettafel is gemaakt van eikenhout en heeft een metalen onderstel met een geborstelde messing-look afwerking.
Sofa tafel Oakura is gemaakt van eiken fineer en een ijzeren frame. Ideaal als bijzettafel om bij de bank te schuiven. Basic met een stoere, chique touch.